Teide - Masca
lavas baseini - drakona koks

Šī ir pati poulārākā salas ekskursija kuras laikā apskatīsim Tenerifes skaistākās vietas kā arī iepazīsimies ar Kanāriju Salu vēsturi, ģeogrāfiju un kultūru. 
Sākam no Las Americas un dodamies augšup Teides vulkāna virzienā. Pabrauksim garām ciematiem La Camella, Arona, La Escalona un iebrauksim Spānijas visaugstākajā ciematā Vilaflor. Šī apdzīvotā vieta atrodas 1500m augstumā. Tālāk iebraucam Kanāriju Salu Priežu mežā un visbeidzot augstākais punkts ekskursijā - Teides Nacionālais Parks 2350m virs jūras līmeņa.
Šeit mums būs brīvais laiks lai klātienē izbaudītu miljoniem gadu seno kalnu grēdu Roques Garcia, kuras savulaik tika drukātas uz 1000 pesetu banknotes un fotografētos Teides vulkāna fonā ar skatu uz virsotni kura paceļas 3718m augstumā.
Turpinam dodoties cauri Nacionālajam Parkam  ziemeļu virzienā, braucot lejup caur La Orotava ieleju. Pieturam Icod de los Vinos pilsētā lai apskatītu 1000 gadu seno salas simbolu Drakona koku un paviesotos vīna darītavā ar iespēju nogaršot vietējos vīnus.
Ziemeļrietumu krastā viesosimies Garachico pilsētā kuru 1706. gadā nopostīja vulkāns, izveidojot slavenos lavas baseinus.
Tālāk sākas pats eksktrmālākais posms, ceļš uz leģendāro Maska aizu gar elpu aizraujošām kraujām pa šauru ceļa serpentīnu.
Vēlāk Santiago del Teide pilsēta un atpakaļceļš  uz mājām.
 1. Title 1
 2. Title 3
 3. Title 4
 4. tajinaste, flower, teide, tenerife, national park, las canadas, endemic, volcano
 5. teide, tenerife, highest peak of spain, national park, snow, winter, volcano, vulcan
 6. Title 8
 7. Title 7
 8. Title 8
 9. pino gordo, vilaflor, pine tree, tallest tree, canary islands, pine, forest, corona forestal
 10. vilaflor, tenerife, teide, parque national, highest village spain
 11. Title 11
Pieaugušie
30€
teide masca ekskursijas rezervācija tenerifē
Bērni 2-11g
17€
teide masca ekskursijas rezervācija tenerifē krievu valodā
teide masca ekskursijas video youtube
 1. Ilgums 8 stundas
  8:30 - 17:00
 2. Transfers iekļauts
  Tenerifes dienvidu zonā
 3. Tūrisma gids
  Profesionāls gids Krievu vai Angļu valodā
 4. 2350m
  Ekskursijas augstākais punkts

Citas autobusa ekskursijas

 1. tenerife excursions from puerto de la cruz, excursions from santa cruz de tenerife, tenerife, bus, teide, coach, masca, drago, tour, vino
  Teide ar Pacēlāju
  Ekskursija uz Teides Nacionālo parku. Vienīgā ekskursija kurā iespējams pacelties gandrīz līdz vulkāna virsotnei ar gaisa vagoniņu
 1. teide cable car, teleferico, teide cable car price, teide cable car opening times, teide cable car tickets
  Tenerife salas apskate
  Ekskursija bez vulkāna un ar mazāk kalnu serpentīniem kā citās. Apmeklējam arī Kandelārijas Baziliku - Kanāriju Salu Katolicisma centru